Dlaczego my?

Znamy nasze produkty jak nikt inny- tworzymy je dla was! Skutecznie łączymy teorię z praktycznym jej wykorzystaniem w biznesie. Zapewniamy najwyższej klasy ekspertów dzielących się wiedzą i doświadczeniem.

Dla kogo?

Dla specjalistów z obszaru księgowo – finansowego i kadrowo – płacowego. Oprogramowanie, na którym pracujesz nie jest dla nas ograniczeniem.

Co proponujemy?

Szkolenia, seminaria i praktyczne warsztaty, które przekażą unikalną wiedzę oraz pokażą jak wdrożyć ją w Twojej firmie uzyskując wymierne korzyści.

Nasze szkolenia

SAGE ACADEMY W LICZBACH

0
Szkoleń
0
Uczestników
0
uczestników poleca nasze szkolenia
0
uczestników wysoko ocenia użyteczność wiedzy nabytej na szkoleniach

WPISY Z NASZEGO BLOGA

Pobierz bezpłatnego e-booka ,,JEDNOLITY PLIK KONTROLNY - wszystko, co musisz wiedzieć"

NASI WYKŁADOWCY

 • Elżbieta Puławska
  Adwokat

  Od 1992 roku wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Rady Radców Prawnych w Warszawie, zaś od 2013 roku wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, od 1994 roku wspólnik kancelarii Kulczycki, Puławska Kancelaria Prawnicza S.C., od 1999 roku członek kolegium redakcyjnego „Monitora Podatkowego”, publikuje między innymi na łamach „Rzeczpospolitej” i „Monitora Podatkowego” specjalizacja: prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo podatkowe, ochrona danych osobowych.

  Zobacz sylwetkę
 • Agnieszka Kozak
  Wiceprezes Zarządu Zorius.pl

  Dysponuje rozległą wiedzą i doświadczeniem z obszarów finansowych, sprzedaży, zarządzania zasobami i analiz. Wykładowca rachunkowości. Studia w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu oraz Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Z Systemami Symfonia i SymfoniaERP związana od 2001 roku.

  Zobacz sylwetkę
 • Beata Danielska
  Ekspert Sage Academy

  Ekspert, konsultant i wdrożeniowiec.

  Zobacz sylwetkę
 • Bogdan Zatorski
  Ekspert Sage Academy

  Ekspert w dziedzinie rachunkowości podatkowej, budżetowania, kontrolingu i rachunkowości zarządczej.

  Zobacz sylwetkę
 • Jacek Kowalczyk
  Ekspert Sage Academy

  Starszy Konsultant w obszarze finansowo-księgowym i handlowym.

  Zobacz sylwetkę
 • Jarosław Kołodziejski
  Ekspert Sage Academy

  Ekspert, konsultant i wdrożeniowiec.

  Zobacz sylwetkę
 • Klaudia Szabłowska
  Adwokat

  W 2012 r . ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2016 r. roku wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, od 2013 r. współpracuje z kancelarią Kulczycki, Puławska Kancelaria Prawnicza S.C., gdzie zajmuje się głównie prawem pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawem ochrony danych osobowych.

  Zobacz sylwetkę